Strona główna » Praca

Praca w Omega Security

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy,
poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Koordynatora ds. Ochrony

Wymagania: – wykształcenie średnie [preferowane wyższe] – licencja pracownika ochrony fizycznej II stopnia – doświadczenie na podobnym stanowisku – wysoka kultura osobista, dyspozycyjność

Zakres obowiązków: – obsługa administracyjna i nadzór nad pracą agentów ochrony – ścisła współpraca z kadrą managerską – koordynacja nad prawidłową realizacją kontraktów

Oferujemy: – atrakcyjne warunki zatrudnienia – możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce Pracy: Warszawa, Poznań, Katowice, Łódz, Siedlce

Przedstawiciela Handlowego

Wymagania: wykształcenie średnie, znajomość rynku lokalnego, prawo jazdy, niekaralność

Oferujemy: atrakcyjne warunki pracy, możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce pracy: Warszawa, Katowice, Łódz, Poznań, Kraków, Siedlce, Wrocław

Pracownika Ochrony

Wymagania: niekaralność, kultura osobista, dobra prezencja

Miejsce Pracy: Warszawa, Katowice, Łódz, Poznań Wrocław

Pracownika Magazynowego

(rozładunek, zaladunek, segregacja przesyłek i paczek kurierskich)

wiek do 50 lat, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,

praca w godzinach nocnych, wymagana niekaralność

Pracownika Serwisu Sprzątającego

W Cv proszę o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

rekrutacja@omegaochrona.com.pl

Zadzwoń