Dlaczego warto skorzystać z ochrony mienia?

by | May 10, 2021 | Bez kategorii

Strona główna » Dlaczego warto skorzystać z ochrony mienia?

Ochrona kosztuje, ale utrata cennej własności jest jeszcze bardziej dotkliwa finansowo. Można się przed tym zabezpieczyć wynajmując profesjonalną agencję ochrony. Jakie korzyści daje takie rozwiązanie?

Dodatkowe zabezpieczenie
Sposobów na zabezpieczenie swojego mienia jest dzisiaj naprawdę mnóstwo. Teren zakładu pracy można ogrodzić wysokim płotem o takiej konstrukcji, która bardzo utrudnia jego pokonanie. Są bramy antywłamaniowe, drzwi ze specjalnymi zamkami, okna, których nie da się stłuc ciężkim przedmiotem, systemy alarmowe, które uruchamiają się po tym, jak niepowołana osoba dostanie się do środka.

To z pewnością wielu potencjalnych złodziei odstrasza albo mocno utrudnia im działanie, ale nie jest zabezpieczeniem dającym sto procent gwarancji. Co wtedy? Przedsiębiorca jest narażony na poważne straty, bo zniszczeniu ulega sprzęt firmowy, towary, ważna dokumentacja, a znalezienie sprawcy już po fakcie nie zawsze kończy się sukcesem, poza tym trzeba jeszcze komuś udowodnić jego winę.

Ochrona mienia pomaga uniknąć takich nieprzyjemności. Agencja przez 24 godziny dba o to, by własność przedsiębiorcy nie została zniszczona ani skradziona. Ochroną objęte są budynki, teren wokół nich, maszyny, surowce, wyposażenie biur, warsztatów bądź hali produkcyjnej, firmowe samochody – słowem wszystko, co należy do klienta decydującego się na współpracę z agencją.

 

Stały nadzór
Całodobowa ochrona mienia to gwarancja, że na chroniony obiekt nie dostanie się żaden intruz, a jeśli dojdzie do próby wtargnięcia na teren przedsiębiorstwa, na miejscu bardzo szybko pojawia się jednostka interwencyjna, której zadaniem jest zneutralizowanie zagrożenia i przywrócenie porządku.

Dużym plusem takiego rozwiązania jest to, że oferta agencji omega-security.pl jest zawsze skrojona na miarę oczekiwań klienta. Ochroną mienia zajmują się wykwalifikowani, kompetentni agenci, a teren jest przez całą dobę monitorowany i patrolowany. Nietypowe wydarzenia są raportowane i dokumentowane, co pozwala opracować jeszcze skuteczniejszy system ochrony obiektu.

W ramach ochrony mienia montowany jest nowoczesny system elektronicznych zabezpieczeń, które ułatwiają pracę agentów. Możliwa jest też rezygnacja z fizycznej ochrony na rzecz samych zabezpieczeń elektronicznych – cały czas działa monitoring, a interwencja pojawia się jedynie wtedy, gdy dochodzi do zagrożenia mienia.

 

Powiązane wpisy

[crp]

Zadzwoń