Dlaczego warto korzystać z aplikacji mobilnych w ochronie?

by | May 10, 2021 | Bez kategorii

Strona główna » Dlaczego warto korzystać z aplikacji mobilnych w ochronie?

Ochrona przez telefon? Teraz to możliwe. Aplikacja mobilna to wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą przez cały czas panować nad własnym bezpieczeństwem.

Jak działa aplikacja mobilna?
Aplikacja jest dostosowana do konkretnego użytkownika, w zależności od tego, z jakiego zakresu ochrony korzysta i do jakich funkcji potrzebuje mieć dostęp. Dane klienta są doskonale chronione

Dla każdego klienta
Aplikacja mobilna obsługiwana przez Omega Security jest skierowana do osób prywatnych i przedsiębiorców. Klient indywidualny może w ten sposób nadzorować, co dzieje się w jego mieszkaniu pod nieobecność domowników, dla właściciela firmy to wygodne narzędzie do kontrolowania firmy, zarówno w trakcie pracy, jak i wtedy, gdy obiekt jest pusty. Aplikacja mobilna przyda się także administratorom do sprawniejszego zarządzania nieruchomością.

Co dokładnie aplikacja ma monitorować, klient ustala z dostawcą usługi. Jakie funkcje posiada aplikacja mobilna?

Podgląd obrazu z kamer monitoringu to tylko jedna z możliwości oferowanych przez aplikację mobilną. Usługa ochrony obejmuje także monitoring GPS pojazdów, zdalne uzbrajanie systemu alarmowego i odwoływanie alarmów, zmianę godzin pracy. Cokolwiek niepokojącego dzieje się na chronionym obiekcie, aplikacja wysyła powiadomienia PUSH o uruchomionych alarmach, więc bez względu na to, gdzie klient przebywa, jest on na bieżąco informowany o sytuacji na obiekcie.

Kolejne przydatne funkcje, jakie oferuje aplikacja, to kontakt z operatorem stacji monitorowania oraz przycisk napadowy – po wysłaniu takiego zgłoszenia agencja ochrony może od razu zareagować w sposób adekwatny do zaistniałej sytuacji.

Aplikacja mobilna Omegi jest dla każdego. Nie musisz być ekspertem. Wsparcie techniczne agencji dostarcza specjalistyczną wiedzę na każdym kroku. Bez względu na rodzaj, wielkość i lokalizację chronionego obiektu-aplikacja oferowana przez Agencję Ochrony Omega Security jest idealnym narzędziem by panować nad bezpieczeństwem dzięki czemu będziesz mógł skupić się na sobie i swojej pracy  a  agencja zajmie się ochroną Ciebie, Twojej rodziny czy pracowników.

Powiązane wpisy

[crp]

Zadzwoń